X

Смертельні танці Кіану Рівза у фільмі «Джон Уік 2»

Друга частина стильного безкомпромісного бойовика все ще здатна порадувати любителів голлівудських перестрілок.

Нехай тільки посміють, спробують сунутися, я сам їх всіх перестріляю

Джон Уік

Джон Уік – феноменальний персонаж. Здавалось би, головний волоцюга Голлівуду 2000-х Кіану Рівз просто вирішив підзаробити на каву зі Старбакс і знявся у прямолінійному екшені про перестрілки. Але його персонаж не лише полюбився публіці, але й отримав позитивні відгуки кінокритиків.

«Джон Уік 2» (John Wick: Chapter 2) абсолютно нічим не відрізняється від оригіналу. Головною перевагою стрічки знову виступає ураганний екшн. Перестрілки героя Рівза виглядають справжнім танцем зі зброєю, на кшталт давнього фільму «Еквілібріум». І для вбивства Джон однаково ефективно використовує як ножі та пістолети, так і канцелярські приналежності. А чудова операторська робота іноді підносить бойові сцени на найвищий рівень.

При цьому сюжет «Джон Уік 2» знову не хапає зірок з неба. Глядачам пропонують стандартну історію убивці, що вирішив зав’язати, але має виконати останнє завдання.

Єдиною родзинкою можна вважати цікаві взаємовідносини кілерів, що об’єднані в одну організацію, платять за спецпослуги золотими монетами, а також мають нейтральну небойову зону на території готелів «Континенталь».

Тому, щоб насолодитися фільмом «Джон Уік 2» вам знадобиться вміння відключати голову й не думати про умовності синопсису. Зате Рівз ідеально вписався в роль меланхолічного вбивці. Для фанатів Кіану автори навіть влаштували йому зустріч з Лоуренсом Фішборном, котрий у ролі Морфеуса колись вчив Нео-Рівза ламати Матрицю.

І наостанок, друга частина історії про Джона Уіка досі має стиль. Наприклад, глядачів протягнуть через класичний готель у сучасному Нью-Йорку, або занурять в клубну вечірку у древньому Римі. І все це під першокласний саундтрек.

 Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

Shevchuk: