УКР
УКР
03.02.2017 16:35
Поділитися

«Космос між нами» – підліткова фантастика з дорослими амбіціями

0

Чого більше, дитячих проблем чи дорослої фантастики у новому фільмі про людину з Марсу

 Космос між нами

Популярний нині фантастичний сеттінг в кінематографі поповнився досить цікавим екземпляром – підлітковим фільмом «Космос між нами» (The Space Between Us). Причому історія, розказана в картині, мала всі задатки для того, щоб стати першокласним sci-fi.

Сюжет стрічки «Космос між нами» оповідає про жінку-астронавта, яка, будучи главою експедиції на Марс, виявляється вагітною. Дитина, що народжується поза земною гравітацією, приречена повторити долю Метта Деймона – стати першим марсіанином.

Та чим дорослішим стає хлопчик, тим більше він хоче потрапити на Землю, з якої прилетіла його мати, і де живе його онлайн-поруга. Та керівник марсіанського проекту боїться відпускати малого, організм якого може не витримати перебування на іншій планеті.

Космос між нами

Тобто глядачів заманюють вельми цікавим синопсисом, де наукова фантастика змішується з моральним вибором, а ідеалістичні погляди підлітків на світ – з дорослим раціоналізмом. В результаті перед героєм постає класичний вибір – життя у клітці, чи воля з ризиком для життя.

В той же час, направленість на аудиторію віком від 10 до 15 років не дозволяє витягнути стрічку на високий рівень. Кожного разу, коли історія фільму «Космос між нами» підходить до дорослих моральних питань та ситуацій, сценаристи насильно повертають на банальний шлях переживань підлітків. Таке рішення акцентуватися на проблемах перехідного віку практично знівелювало чудову історію, зробивши її банальною для дорослої публіки.

Космос між нами

Але ті, хто наважиться приєднатися до дітей в залі, матимуть змогу побачити непогану фантастику та чудові пейзажі Марсу та Землі, бо автори підібрали дійсно класні декорації.

Головного героя прекрасно втілила молода зірка Голлівуду Ейса Баттерфілд, а керівника проекту, перед яким постає нелегкий моральний вибір – Гері Олдман.

В кінці-кінців «Космос між нами» виявляється історією дорослішання, що показує, як юним героям нелегко змінити ідеалістичне сприйняття дійсності на реалістичне.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

03.02.2017 16:35
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору