20 липня ведучі телеканалу ICTV Антон Равицький та Вікторія Сеник разом із групою A.R.M.I.A пригощатимуть усіх кавою, яку зварять від енергії Сонця!
«Сонячна кава» – екологічна просвітницька акція, завдяки якій зірки та активісти хочуть привернути увагу громадськості до пошуку альтернативних джерел енергії. Поки готуватиметься запашна кава, активісти розкажуть про можливі альтернативні джерела енергії в Україні, а також покажуть цікаві інфографіки.
Тим часом ведучий “Ранку у Великому Місті” Антон Равицький та ведуча “Надзвичайних новин” Вікторія Сеник «виміряють» екологічний слід та розкажуть кожному гостю про його особистий внесок у природу.
Зустріч відбудеться 20 липня о 10.00 в парку імені Тараса Шевченка.