Журналісти з’ясували, як ФСБ стежить за людьми у соцмережах

Переглядів 12,581       19.05.2017
Комментувати

Заборона діяльності низки російських компаній на території України, особливо популярних соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», спричинила небувалу хвилю обурення.

Критики рішення РНБО заявляють: блокування російських соцмереж – цензура. Прихильники переконані: це необхідний крок в умовах гібридної війни, який потрібно було впровадити ще три роки тому.

Після рішення української влади про впровадження санкцій щодо російських інтернет-сервісів та соцмереж, в Кремлі місця собі не знаходять.

Власне, сам факт, що в Кремлі бісяться не через заборону, скажімо, низки російських банків, а саме соціальних мереж – означає: рішення потрапило точно в ціль. Більше того – відразу після підпису президента Порошенка під рішенням РНБО, сайт глави держави спробували атакувати російські хакери.

Українська аудиторія «ВКонтакте» становить 12-14 мільйонів користувачів. Це другий за популярністю після пошукового сервісу Google інтернет-ресурс в Україні. Особисті фотографії, коло друзів, приватні повідомлення: мало хто знає, що все це – прямо перед очима ФСБ.

Крім того, російська влада розширює повноваження ФСБ.  Зокрема, з 1 серпня 2014 року спецслужба має право отримувати особисті дані користувачів усіх російських інтернет-ресурсів без рішення суду. Тож, майже 15 мільйонів українських громадян, зареєстрованих у ВК, – а також десятки мільйонів, хто користується сайтами «Одноклассники», Мейл.ру, Яндекс –нічим не захищені від ФСБ.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
 • Александр Горко

  Маячня, кам`яний вік. Госдеп США справедливо відмітив, що такі дії української влади неприйнятні для демократичної держави. Вголос совок лаємо, а на ділі совок будуємо? Нагадати, чим це закінчилось?

  • Саня Семенихин

   МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ спілкуються на ФСБшному сайті, підтримуючи агресію расеї проти України. Порошенко дуже правильно зробив, заборонивши ці рашистські сайти. Адекватні люди вже давно переїхали на Фейсбук.

   • Данил Кравец

    Вітаю, тобі щойно промили мізки. Це називається зомбування через Інтернет ресурс. Якщо люди хочуть, вони діляться фотографіями на будь-які теми, ВК попереджувало, що за ними тепер будуть стежити.
    Але, якщо ти не знав, Google також відстежує, але не просто пошук, а і твою камеру і мікрофон. Та, якщо ми заборонемо Google, то це вже буде не гібридна війна.

 • Саня Семенихин

  Взагалі підтримую закон Порошенко про заборону рашистських сайтів ВК і мейла-ру. рашка веде з нами війну, а ми цьому допомагати будемо? НЄЄЄЄЄ, так не буде.
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà