Як шахрайські турфірми кидають українців на гроші

Переглядів 1,998       04.04.2017
Комментувати

Друзі, збираєтесь на відпочинок? Будьте обережні! Шахрайські турфірми просто мріють ошукати вас і залишити без копійки. Сьогодні ми розкажемо, що робити, аби замість довгоочікуваного відпочинку не отримати море сліз.

1. Торік родина з Києва мріяла поїхати на травневі свята до Греції. Втім, до моря вони так і не потрапили. Їх кинули аферисти.

Відпустку родина планувала заздалегідь. На одному з сайтів знайшли дуже круту пропозицію. Туристичне агентство пропонувало відпочинок у Греції. За пів ціни. Це ж майже шара. Гроші за путівки сім’я заплатила наперед. Втім, коли родина вже почала збирати валізи, їм заявили, що вони нікуди не їдуть. Менеджери сказали, що їх начебто кинула приймаюча сторона. І вони самі жертви. В результаті пара з дітьми залишилась і без моря, і без грошей. А агентство просто зникло.

2. Туристи потерпають від дій аферистів щороку! Одна з улюблених схем розводу – завчасне бронювання.

Вас запевняють, що купувати квитки та бронювати готель необхідно ледь не за рік. Завчасна передплата, звісно, заощадить кошти. Але! Фірма бере з вас гроші більше ніж за півроку, та нічого не бронює. А просто кладе їх до кишені. Потім і компанія, і її робітники, просто зникають. Ви ж залишаєтесь ні з чим. І таких жертв виявляться тисячі!

ПОРАДА. Попросіть туристичного агента надати вам документи, підтверджуючі завчасне бронювання. Наполягайте провести бронь разом з вами. Так ви будете впевнені, що віддали гроші не за вітер.

3. Шахраєм може виявитись не вся фірма, а окремий її співробітник. Приємний менеджер обслуговує вас на вищому рівні. Бере передплату за вояж. А потім раптово зникає.

Секрет в тому, що на роботу такий працівник влаштовується за підробленими документами. Перші місяці завзято працює. Залучає нових клієнтів. Потім одночасно набирає кілька замовлень на кругленьку суму, не проводить їх по бухгалтерії, і одного дня зникає. Де його шукати не знає ніхто. А здіймати галас турфірмі не вигідно.

ПОРАДА. Якщо вас кинув туристичний менеджер вимагайте фінансової компенсації у його фірми! Вона несе відповідальність за своїх співробітників. Якщо ж агентство ніяк не реагує на ваші прохання, пишіть заяву до поліції. Підіймайте цю проблему. Ошуканими можете виявитися не лише ви.

Не хочете аби вам зіпсували відпустку? Звертайтеся лише до  великих  перевірених турфірм з багаторічним досвідом роботи. І не ведіться на халявні тури.

Більше дивіться у відео              

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà