Відомі «Бакинські комісари» брали участь у геноциді азербайджанців

Переглядів 616       19.04.2017
Комментувати

Викривлення фактів та замовчування інформації – головні інструменти кремлівської пропаганди.

 Так псевдогероями стали терористи Гіві і Моторола. Звісно, на території так званих «Л/ДНР». За схожим сценарієм колись було створено образ героїв та великомучеників з 26 «Бакинських комісарів». Насправді – кривавих катів, які за вказівкою партійної верхівки Радянського Союзу очолили етнічні чистки азербайджанців у Баку.

Тоді всього за кілька тижнів було вбито десятки тисяч мешканців Баку та сусідніх містечок. І якщо ви думаєте, що це справа рук гітлерівської армії, – ви помиляєтесь. Це була спланована акція більшовицької влади, яку виконували її 26 комісарів. На їхню честь потім назвуть вулиці та площі в усіх крупних містах Союзу, зокрема, у Києві, Запоріжжі, Полтаві та Донецьку.

Азербайджан завжди називали «вогняною землею» через великі запаси нафти. ЇЇ видобуток там розпочався ще у Х столітті. У різні часи це приваблювало загарбників. Нафта привабила і більшовиків.

Кавказ став плацдармом, де зіткнулись інтереси світових держав, які брали участь у Першій світовій війні. Кожен мав свої інтереси. Так, вірмени, що марили створити власну Велику Вірменію, жадали очистити землі від азербайджанців. Більшовики ж прагнули заволодіти нафтовим басейном Азербайджану. Об’єднавшись, вони отримали шанси на здійснення обох прагнень.

Саме тоді, за наказом Леніна, в Баку створюють совнарком, а надзвичайним комісаром призначають молодого і амбітного вірменина Степана Шаумяна. Позаочі його називали «Кавказьким Леніним».

30 березня 1918 року розпочинаються криваві зачистки території Баку та навколишніх сіл від мусульмансько-азербайджанського населення. Більшовики-вірмени під проводом 26 «Бакинських комісарів» вриваються у будинки, грабують, катують та вбивають мирне населення. Не шкодували ані жінок, ані дітей та старих. Геноцид азербайджанського народу триває близько тижня. За цей час, як зазначають історики, загинули понад 10 тисяч людей! Аби захоронити таку кількість тіл, знадобилось декілька днів.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
 • Georgij Rabotnikov

  Ничего нового..Читайте первоисточники

 • Vas-vas

  Истинное лицо православных русских комунистов – резать, грабить и пытать. Собственно это и все духовные срепы ординцев – которые они экспортируют в ближнее Зарубежье! Вывод один – уничтожить заразу!

 • Van Vanyan

  Хахаха)))) вот это фантастика)))Впервые термин азербайджанец и государство Азербайджан,появилось как раз благодаря большевикам в 1918-1921 годах)
  Читайте мировую историю и источники,не азербайджанские,не русские и не армянские!!!
  И хватит нести бред придуманный алиевским агитпромом…
  И кстати,перечислить имена 26 комиссаров,разве там только армяне??
  Мешади́ Азиз-бек-оглы́ Азизбе́ков?
  Везиров, Мир-Гасан Кязим оглы ?
  Продолжать?
  Я не поклонник большевизма,но очень не люблю,когда искажают историю…
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà