УКР
УКР

Мінфін: Ми встановимо справедливі податкові пільги

0 - 0 Коментувати

Наприкінці минулого року парламент з подачі Кабміну вже провів податкову реформу. Втім, напередодні до Податкового кодексу внесли чергову порцію правок від Мінфіну. Користувачі мережі Інтернет активно обговорюють прийдешні зміни.

За словами заступника міністра фінансів України Олени Макеєвої, усі податкові закони, прийняти наприкінці минулого року, були спрямовані на збалансування бюджету в складній ситуації з національною безпекою країни. І вони були недостатньо амбітними, щоб мотивувати бізнес сплачувати податки, а інвесторів – іти в державу.

“Тому ми зібрали потужну команду на платформі Нацради реформ задля того, щоб вразити і бізнес, і потенційних інвесторів”, – розповіла Олена Макеєва в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

Також вона зазначила, що цього року нових податкових реформ не буде, і увага Міністерства буде концентрована на завершенні реформ до кінця літа.

“Ми будемо шукати баланс інтересів між державою і платниками податків, а також встановимо справедливість щодо податкових пільг і преференцій, що існують на сьогодні”, – зазначила заступник міністра.

Зокрема, зміни торкнуться податку на нерухомість, який наразі залежить від площі й не має нічого спільного з ринковою вартістю нерухомості, а тому – не працює.

“Пільги, впроваджені по цьому податку, також не є справедливими до громадян. Тому ми сьогодні говоримо про те, щоб прив’язати цей податок не до площі, а до вартості нерухомості. Також необхідно переглянути систему преференцій і сфокусувати свою увагу на підтримці людей, що дійсно потребують державної підтримк”», – розповіла Макеєва.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Три місяці податковій реформі – політ (не) нормальний

 

09.04.2015
Завантаження...
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору