УКР
УКР

Америка відкрила нові можливості для українського бізнесу

0 - 0 Коментувати

Звичайно, топ-новина цього тижня – безвізовий режим з Євросоюзом, і тут є багато чого сказати, особливо нашим депутатам. Але ж є ще одна подія, яку ми, за своєю звичкою бачити лише погане, пропустили.

Ні, не пропустили? А що ви знаєте про те, що Америка відкрила нам свій ринок? Так. Велика та багата Америка. Прокинулися?

Отже, США включили Україну у пільгову Генералізовану систему преференцій.

Якщо в двох словах, то майже з чотирьох тисяч українських товарів зняті тарифні обмеження. Тепер практично без мита можна продавати кондитерські вироби, овочі, консерви, волоські горіхи, крупи і борошно з вівса та кукурудзи. У промисловій сфері мито знято з пігментів і препаратів, виготовлених на основі діоксиду титану. Також під преференції підпадають столярні вироби, частини залізничних локомотивів, вагонів і рухомого складу.

І це лише початок. Американський ринок все більше відкривається для нас. Звичайно, він вкрай конкурентний, але ви глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що Україні нема чого запропонувати американцям. Я навіть більше скажу, у деяких сегментах Штати повністю залежать від українського експорту, наприклад, у споживанні інертного газу.

Звичайно, в структурі експорту Сполучені Штати поки не займають основне місце, але експорт зростає, і вже в 2015 році він склав майже півмільярда доларів.

І що ж нам робити з такими преференціями на руках? Не гайте часу, шановні.

Андрій Булгаров

04.03.2016
Завантаження...
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору