Ведучі ICTV побудували будинок посеред парку


Ведучі ICTV побудували будинок посеред парку

Переглядів 1,923       11.11.2016

11 листопада, у Всесвітній день енергозбереження, активісти громадського руху «Екоцентр» спільно з ведучими ICTV Антоном Равицьким, Вікторією Сеник та фронтменом гурту Epolets Павлом Вареницею зібрали «енергоефективний будиночок» і пояснили українцям, як заощаджувати енергію вдома задля природи, власних гаманців та комфорту.

ведущие ictv

Зірки та активісти продемонстрували, наскільки важливо почати встановлювати  лічильники та прилади регулювання енергії у власних будинках. На думку організаторів акції, таке обладнання дозволяє відстежувати витрати енергії та споживати грамотно.

«Кожний захід, який має привернути увагу людей до проблем енергоефективності та екологічності – безцінний. Ми маємо замислюватись про майбутнє, про те, як ми себе поводимо з планетою та ресурсами, яких не стає більше. Це наша відповідальність перед дітьми. Тому сьогодні, у світовий день енергоефективності, прислухайтесь до порад і зробіть світ більш комфортним», – прокоментував ведучий «Ранку у Великому Місті» Антон Равицький.

ведущие ictv

«Коли атакують тарифи і боротися не сила, потрібно навчитися пристосовуватися. Економія – це не завжди обмеження, це добра звичка. Звичка набирати воду в умивальник, коли миєш посуд. Звичка не лише приймати душ, виливаючи тонни води, а й ніжитися у теплій ванні. Вмикати пральну машинку вночі, коли тариф удвічі менший. Не забувати вимикати електроприлади, витягувати зарядки від телефонів та ноутбуків. Від користування обігрівачами, я б узагалі радила відмовлятися, вони сушать повітря і небезпечні. Грітися потрібно шерстяними панчохами, бавовняною піжамою, домашнім кошеням, запашним чаєм і зарядкою», – поділилась враженнями ведуча «Надзвичайних новин» Вікторія Сеник.

ведущие ictv

Loading...
Загрузка...
Ранкова стрічка
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà