Цей улюблений українцями соус призводить до страшних захворювань

Переглядів 5,202       15.04.2017
Комментувати

Зібрались на шашлики та захопили з собою кілька різних соусів? А ви знаєте, що це просто бомба сповільненої дії.

Кетчуп призводить до захворювань шлунково-кишкового  тракту, а майонез – то взагалі просто отрута. Єдине, що можна їсти – соєвий соус, він, до всього ще і  дієтичний. Не будьте наївними. Журналісти дізналися, де правда, а де міфи, вірити у які просто небезпечно!

Кетчуп – смачно, і ніби іноді можна собі дозволити, але пам’ятайте, можете залишитися без здорового шлунку.  Смачний соус може призвести до гастриту, виразок та інших бід!

Міф:  Кетчуп призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту  

«Так, це насправді так. Адже у кетчупах містяться згущувачі, різноманітні синтетичні добавки, посилювачі смаку. Все це може спровокувати захворювання шлунково-кишкового тракту», – говорить лікар-гастроентеролог Оксана Кислова.

Кетчуп – не найкорисніша штука.  А як ще іноді скаржитесь на болі в животі – забудьте про нього.

Міф підтверджено

Майонез – отрута. Він виготовлений з дешевих олій та транс -жирів, які проходять гідрогенізацію.  Щоб їх перетравити, потрібна температура, набагато вища, ніж температура нашого тіла!

Міф: Майонез – отрута для організму

«Так, якщо це не домашній майонез. У соусі містяться небезпечні транс-жири, здатні обдурювати наш організм… та, як наслідок, спостерігається підвищення холестерину», –  говорить лікар.

Якщо ви не приготували майонез з домашніх яєць і олії – не їжте його! Це, справді, дуже небезпечно!

Міф підтверджено

Соєвий соус – дієтичний. Його можна їсти навіть коли ваш раціон обмежений до гречки і вареної грудки. Він отримується в результаті бродіння соєвих бобів, тому зовсім не шкідливий, а ще багатий на антиоксиданти та зовсім не містить холестерину.

Міф: Соєвий соус – дієтичний

«Природній, правильно-вироблений соус – дійсно малокалорійний. Якщо ж ні – у нього часто додають крохмаль, такий соус неможна вважати малокалорійним», – говорить експерт.

Навіть соєвому соусу не варто довіряти.  Уважно читайте склад на упаковці, щоб не принести додому отруту.

Міф спростовано

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
  • Валерий Салывин

    Соевый соус содержит растительные аналоги женских гормонов. Мужик женщиной не станет, но обабится. Такая же ситуация с пивом.

  • Вася

    Крім соусів в упаковках, трансжири містяться в усьому “вершковому” і “селянському” маслі, що продається в магазинах! Спробуйте купити в супермаркеті любе масло, любого виробника і не ставте його в холодильник, а залишіть на кухні в тарілці на столі на ……..тиждень часу ))) Побачите, що масло зовсім не зіпсувалось і не скисло! Тому що це букет консервантів і отрути, яка не псується! Як же таке масло буде впливати на Ваш організм, якщо ви його скуштуєте? Різні захворювання крові, рак……..забезпечений нашим громадянам саме завдяки таким продуктам, які покликані отруювати людей! Я пропоную заборонити на законодавчому рівні усі штучні добавки, консерванти, підсилювачі смаку та інші шкідливі додатки в продукти харчування, які продаються в роздрібній мережі. Також, ввести кримінальну відповідальність ( мінімум 10 років ув’язнення ) за порушення такої заборони і за нанесення шкоди здоров’ю громадян! Законодавча ініціатива буде розміщена в найближчий час на владних сервісах електронних петицій. Приєднуйтесь!
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà