ТОП зірок, які стали героями мемів

Переглядів 2,152       14.04.2017
Комментувати

Цих зірок більшість знає не як акторів, а за веселими мемами на них. Тому журналісти «Ранку у Великому Місті» вирішили підготувати топ зірок, які стали героями інтернету.

Джон Траволта. Думаєте мюзикли зробили Траволту зіркою інтернету? Ні, мережею розповзся лише один момент. Здається, меми з розгубленим Траволтою можна дивитися вічно, на що тільки не вистачало фантазії інтернет-розумників. Хоча фільм «Кримінальне чтиво», до речі, зовсім не кумедний.

Леонардо Ді Капріо. Інтернет-жартівникам пити не дай, а дай Лео, який пропонує випити. Отак от, привітався у фільмі з кимось підняттям келеха – став героєм мема. Взагалі, меми з Ді Капріо напевно найпопулярніші в мережі, то він весело крокує, то на коні з виразом обличчя «Не питайте ні про що!»… Здається, не за те йому дали Оскар, не за те…

Кіану Рівз. Матриця його прославила не лише як актора, але і як героя мема. Та і це ще не пік мемової кар’єри Кіану.  По-справжньому його прославив мем, який називають «сумний Кіану».  Справді, такого можна вліпити до будь-якої життєвої ситуації.  І як не дивно, це не кадр з фільму. Просто якийсь папарацці сфотографував бідного Рівза, коли той обідав сандвічем.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà