Топ найкращих ресторанів з дивовижними краєвидами

Переглядів 283       15.09.2016
Комментувати

Звичайний обід або зустріч можна перетворити на незабутні враження. «Ранок у Великому Місті» підготував  топ найкращих ресторанів з дивовижними краєвидами.

Смачні страви, висота та розкішна панорама – звичайний похід в ресторан може з легкістю перетворитися на чарівний момент.

Екстремали можуть спробувати скуштувати страву в повітрі. «Dinner In The Sky», або «Обід у небі» – так називається літаючий ресторан у Теотіуакані, долина Мехіко. Гостей на спеціальній платформі піднімають на 50 метрів. А далі все як завжди: меню, офіціант, рахунок. Платформа вміщує до 22 осіб.

З тераси ресторану готелю «Crater Lodge» в Танзанії відкривається вид на заповідник Нгоронгоро. Ніби дивишся мультик «Король Лев». Навколо дика краса природи: зебри, слони бегемоти.

Найвищий ресторан у світі «Атмосфера» в Дубаї розташований на 122 поверсі хмарочоса Бурдж Халіфа. За раз ресторан може прийняти 210 осіб, але, щоб попасти туди, заздалегідь треба замовити столик. Ціни за страву від 50 доларів. До речі, знаменитий фонтан в Дубаї, знаходиться саме перед хмарочосом. Тому можна, наприклад, смакувати страву і насолоджуватися водним шоу за вікном.

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà