Російські спецслужби можуть оприлюднити компромат на Трампа, – Березовець

Переглядів 1,319       11.04.2017
Комментувати

Застосування хімічної зброї у Сирії отримало жорстку відповідь з боку США. Дональд Трамп дав команду – і понад півсотні ракет з американських есмінців розбомбили авіабазу сирійських урядових військ.

Зробив він це у відповідь на хімічну атаку, здійснену силами диктатора Асада проти опозиції в провінції Ідліб, внаслідок якої загинули понад 100 мирних жителів,

У Кремлі удар назвали актом агресії проти суверенної Сирії. Білий Дім закликав Росію припинити підтримку режиму Асада. Експерти вказують: ракетні удари з американських есмінців влучили не лише в авіабазу Асада, а й в самий центр геополітичних амбіцій Путіна. І тепер він виглядає слабким.

Нині Асад для Путіна – валіза без ручки, але викидати її російський президент не збирається. Зараз у Кремлі активно думають, як би відповісти Трампу, аби Путін не виглядав слабаком.

«Перший спосіб – це ескалація насилля на Сході. Путін сприймає Україну, як поле бою з Західним світом, насамперед з адміністрацією  Трампа. І такий варіант є найбільш імовірним, на жаль», – говорить політтехнолог Тарас Березовець.

Другий спосіб, за словами Березовця, ймовірний викид російськими спецслужбами компромату на Дональда Трампа з метою його дискредитації. Експерти кажуть: у будь-кому випадку Трамп буде реагувати симетрично. І для України тут є дві новини: хороша і погана. Погана – сам факт ескалації. Хороша – що американська адміністрація, та взагалі західні союзники України, можуть в такому випадку допомогти Україні не лише традиційним «занепокоєнням».

Про велику глобальну війну нині заговорили активніше, така загроза, за словами експертів, посилюється. Водночас міністр закордонних справ Великої Британії, який, до речі, скасував візит до Москви, пропонуватиме державам «Великої сімки» впровадити проти Росії новий пакет санкцій, якщо у Кремлі не відмовляться підтримувати Башара Асада.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
 • Миша Кацман

  да называйте уже все своими именами.
  америкосы расхеачили стадо вонючей русни.
  а потом: –
  Прикопали москаля не по-людськи,
  Видно руки, видно ноги, видно пуцьки.

  Прикопали москаля край дороги,
  Видно руки, видно ноги, видно роги.

  Прикопали москаля, як собаку,
  Видно руки, видно ноги, видно сраку.

  Прикопали москаля у куфайці,
  Видно руки, видно ноги, видно яйці.
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà