Ненадійні спортклуби можуть зруйнувати ваше здоров’я

Переглядів 3,135       24.03.2017
Комментувати

Йдете до спортивної зали? Будьте обережні. Прийшовши за здоров’ям, ви можете вбити своє тіло. Вам «допоможуть» непрофесійний тренер та отрута для росту м’язів.  Загублене здоров’я. Та порожній гаманець. Все це чекає на вас, якщо підете до ненадійного спортклубу.

1. На Закарпатті, в одному з фітнес клубів, клієнт помер просто під час тренування. Хоча за навантаженнями мав стежити його тренер.

Чоловік виконував силові вправи зі штангою. Після чергового присідання – знепритомнів. А вже за двадцять хвилин – помер, так і не дочекавшись «швидкої». Чоловік попереджав тренера, що погано почувається. Але той це проігнорував.

ПОРАДА. Довіряйте своє здоров’я виключно кваліфікованим, перевіреним тренерам. Переконайтеся, що фахівець має достатньо практики. Часто спортивні клуби добряче заощаджують, наймаючи студентів-фізкультурників.

2. Стережіться нелегальних спортклубів. Розташованих десь у підвальному приміщенні. З ледь не саморобними тренажерами.

В одному з таких залів, чоловіка придавило штангою. А все через те, що стійки, які мали її тримати, були несправними.

ПОРАДА. Знайте, якщо з вами щось трапилося на території фітнес центру, за провиною персоналу, ви маєте право відшкодувати в закладу суму, витрачену на лікування, а також моральну шкоду. Якщо вони відмовляються її виплачувати, звертайтесь до суду.

3. У вашому клубі з’явився атлет, який одразу почав хизуватися своїми залізними м’язами? І розхвалює добавки, які зробили його качком. Будьте обережні! Найімовірніше, це реалізатор заборонених препаратів.

ПОРАДА. Не купуйте ніяких таблеток у невідомих людей. Перш ніж щось приймати, проконсультуйтеся з лікарем.

Більше дивіться  відео

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà