На службу до Збройних сил України призвуть офіцерів запасу

Переглядів 7,642       19.05.2017
Комментувати

На службу до ЗСУ призвуть офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вузів та раніше не служили в армії. Проте в зону проведення АТО їх відправлятимуть виключно за власним бажанням.

Призвати зможуть осіб віком до 43 років, які мають вищу освіту і ніколи не служили в армії. Строк служби – півтора роки.

За даними Генштабу, щорічно військові кафедри закінчують 9-10 тисяч громадян. При призові на військову службу вони отримають таку ж базову заробітну платню, як і офіцери-контрактники – 9,5 тисяч гривень, та 15 тисяч гривень в зоні АТО.

Підставою для відстрочки від призову офіцерів запасу може бути стан здоров’я, а також сімейні обставини – вагітна дружина, дружина-інвалід, двоє і більше дітей, непрацездатність рідних та інше. Не будуть призвані через продовження професійної діяльності педагогічні працівники, медики, священнослужителі і поліцейські.

Утім, експерти відзначають дуже низький рівень фахової підготовки офіцерів запасу. Мовляв, військові кафедри в університетах перетворились на бізнес, а люди йдуть туди, перш за все для того, щоб не служити в збройних силах, а тепер їх навпаки відправляють в армію. Причиною того, чому Міністерство оборони згадало про офіцерів запасу, експерти називають дефіцит молодших офіцерів в армії.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
  • Slavko Ja

    невже синка Порошенка, Турчинова, Авакова …і інших таких “патрійотичних” візьмуть в окопи в Ато ?

    Ні! Ми ж бо Совок . у нас Робітничо – селянська Армія .

    Для Генсека Рошен – ми Гарматне м’ясо.
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà