Московський патріархат намагається протидіяти євроінтеграції України

Переглядів 5,057       19.05.2017
Комментувати

Війна за церкви і гоніння на православних в Україні. Такий апокаліптичний сценарій в листі до Папи Римського і західним лідерам описав московський патріарх Кирило.

 Жах в глави Російської православної церкви викликали два законопроекти, які зараз знаходяться на розгляді Верховної Ради. Чому панікує Кирило і кому насправді потрібні нові закони про церкву – про все це розповів відомий український релігієзнавець Віктор Єленський.

Віктор Єленський – депутат ВР, релігієзнавець, професор філософії. Працював у двох університетах США: Колумбійському та Бригема Янґа.

Держава не має втручатися у справи церкви! Під такими гаслами до Верховної Ради вийшли близько півтори тисячі прихожан Української православної церкви Московського патріархату. Вони вимагали від депутатів відмовитися від розгляду законопроектів про релігійні організації в Україні.

 Навіщо Московський патріархат вивів своїх вірян на мітинг до ВР?

«Їх вивели на вулиці під галсами: забирають наші храми, ви будете молитися посеред поля, і так далі і тому подібне. Отакою неправдою вони вивели зараз людей під Верховну Раду. Це спроба політичної мобілізації, яку час від часу проводить Московський патріархат в Україні і його політичне представництво в парламенті –«Опозиційний блок». В минулому році вони для цього організували хресну ходу.

Московський патріархат робить це: А. Для того, щоб закріпачити людей і не допустити їхнього переходу під будь-яку іншу юрисдикцію. Б. Для того, щоб українське православ’я ніколи не було єдиним. В. Для того, щоб українське православ’я ніколи не отримало автокефальний статус, яким володіє російська церква. І останнє – Московський патріархат робить все для того, щоб протидіяти європейським прагненням України».

Більше дивіться у відео

 

Loading...
Загрузка...
  • александр

    Плохому танцору ,известно что мешает.Но если этого нет,тогда конечно,да!

  • Олег Поліщук

    ще 15 років тому сам бачив як староста агітував проти Євросоюзу перед вінчанням в церкві. Привіз з Луцька ксерокопії московських церковних газет і цитував про те, як в Латвії погано селянам живеться.
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà