«Красуня і Чудовисько»: Disney повертає на екрани чарівний та зворушливий мюзикл про красу душі


«Красуня і Чудовисько»: Disney повертає на екрани чарівний та зворушливий мюзикл про красу душі

Переглядів 294       16.03.2017

Рімейк класичної історії перевели з мультфільму у кіноформат, щоб повернути нас у дитинство і нагадати про всепереможну силу кохання.

Красуня і Чудовисько

Про казку «Красуня і Чудовисько» чув кожен. Не всі мабуть знають, що Жанна-Марі Лепренс де Бомон написала її ще на початку XVIII століття, але анімаційний мюзикл від Disney 1991 року пропустити ви точно не могли. І саме діснеєвські персонажі виникають в уяві, коли чуєш цю назву.

Тож не дивно, що саме цей мультфільм головна мультиплікаційна компанія світу вирішила перезняти з живими акторами. Взагалі, бізнесова модель Disney передбачає щорічний випуск певної кількості недорогих продуктів і одного-двох таких, в які можна інвестувати купу грошей, бо вони точно відіб’ються.

Фільм «Красуня і Чудовисько» (Beauty and the Beast) вийшов чудовим прикладом подібного продукту. Сюжет стрічки – це перевірена часом історія про дівчину, яка має беззастережно покохати чудовисько, щоб любов розбила лихі чари. Формат мюзиклу також на часі, згадайте лишень скільки нагород назбирав «Ла-Ла Ленд». До речі, Раян Гослінг мав грати Чудовисько, але вирішив співати не у фентезі світі, а в реальному Лос-Анджелесі.

Красуня і Чудовисько

Бюджет у 160 мільйонів доларів дозволив запросити у стрічку багато голлівудських зірок. Роль головної героїні виконала Емма Вотсон, Чудовиська – Ден Стівенс (зірка свіжого серіалу «Легіон»), а капітана Гаскойна, котрий волочиться за Бель, зіграв Люк Еванс. Решта зірок прихована за персонажами хатнього начиння, тож їх ви не побачите до самих фінальних титрів. І не почуєте, бо «Красуня і Чудовисько» повністю дубльовано українською. Зате в кінотеатри можна привести навіть найменших глядачів.

Загалом багаті декорації, масштабна постановка та чудові костюми створюють прекрасний антураж. І нехай історія давно не нова, але Disney вміє розважити публіку, а у потрібний момент викликати сльозу. Причому байдуже, скільки вам років, бо «Красуня і Чудовисько» – це про вічні цінності.

Красуня і Чудовисько фото

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

Loading...
Загрузка...
Ранкова стрічка
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà