«Красиво піти», або старість як велика радість


«Красиво піти», або старість як велика радість

Переглядів 219       06.04.2017

 Рімейк комедії 1979 року про дідуганів, що зважились зірвати куш наприкінці свого жалюгідного життя.

красиво піти фільм

Працюєш 40 років на одному підприємстві, а в результаті отримуєш мізерну пенсію і на додачу артрит, радикуліт та купу інших болячок. Так капіталізм карає за відсутність амбіцій. Але бувають випадки, коли навіть ця слабка соціальна захищеність зникає. Тоді бідним дідусям залишається лише вдаватися до крайніх заходів.

Саме про таких припертих до стінки літніх людей розповідає фільм «Красиво піти» (Going in style). Персонажі Моргана Фрімана, Майкла Кейна та Алана Аркіна мають кожен власну вагому причину добиватися швидкого покращення матеріального становища. А де можна за раз взяти багато грошенят, як не в банку? І якщо ваші пенсійні виплати припиняються, то касири видадуть вам кеш тільки під дулом пістолета.

красиво піти фільм

Зняв цю кримінальну трагікомедію Зак Брафф, відомий за серіалом «Клініка». А сценаристом виступив Тед Мелфі, що відмітився роботою над цьогорічним номінантом на «Оскар» – «Приховані фігури».

Тож вся ця команда гарантує глядачам «Красиво піти» якісну стрічку, в якій є над чим посміятися. Проте, нічого кардинально нового у порівнянні з оригіналом 1979 року їм зняти не вдалося. Тому дана комедія потрапляє в категорію фільмів «вийшов з кінотеатру і забув, чому сміявся».

А все тому, що подібні сценарні ходи ви бачили сотні разів. Знову всі ті самі етапи: підготовка, пограбування, щось пішло не так, копи на хвості і т.д. Єдине, що відрізняє картину «Красиво піти» від сотні інших фільмів про пограбування банків чесними бандитами, так це старість головних героїв. Звідси трагікомічні жарти про немічних людей та соціалістичні заклики до суспільства дбати про пенсіонерів.

красиво піти фільм

Тож якщо ви полюбляєте легкі комедії на вечір, або вам не байдужі соціально-економічні проблеми взаємодії поколінь, можете сміливо вдягати капці й упевнено їхати до кінотеатру по своєму пенсійному посвідченню.

 Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

Loading...
Загрузка...
Ранкова стрічка
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà