Камерон Діаз шокувала прихильників своїм фото без макіяжу

Переглядів 8,570       20.04.2017
Комментувати

Ми звикли дивитися на їхні наштукатурені личка та захоплюватися їхньою красою. Та чи такі вони прекрасні без тонни косметики? Журналісти «Ранку у Великому Місті» підготували ТОП зірок, які не соромляться і виставляють свої фото без макіяжу.

Мілла Йовович. Здається, це той випадок, коли байдуже, є макіяж, його зовсім трішки або ж взагалі – немає. Мілла прекрасна у будь-якому разі і, судячи з фоток без мейку в Інстаграмі, вона сама про це знає. То вона вуста не підмалює, то навпаки – губи наялозила, а підводку для очей – забула. Та хіба це важливо, коли погляд та посмішка забирають усю увагу?

Камерон Діаз. Ми звикли бачити її на екранах в образі гарячої блондинки з ідеальним лицем, яскравим макіяжем і майже завжди – червоними губами. А вона всім на зло те і робить, що ледь не щодня виставляє свої фото без мейку. Однак не всі фанати задоволені таким «оголенням» обличчя. І ледь не називають актрису «страшком». Мовляв, Камерон, тобі лише з макіяжем можна показуватися на люди, а ти тут світиш личком без мейкапу. Та чхати хотіла Діаз на думку інших: «Любіть мене таку як є – або валіть».

Ума Турман. Хтось називає її «страшком», хтось «красунею», а ми – «сміливою жінкою». Адже не кожна акторка за 40 може похизуватися такою кількістю фото без мейку у мережі. Так – трішки гусячих лапок, так – неідеальний тон обличчя, і що з того? Зате все своє, натуральне!

Тож, якщо хвилюєтеся, що хтось побачить ваші фото без макіяжу? Просто беріть приклад з зірок і виставляйте їх самі!

Більше дивіться у відео

 

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà