Гілларі Клінтон хоче повернутись у велику політику

Переглядів 110       11.05.2017
Комментувати

Півроку тому неочікувано для всього світу Гілларі Клінтон програла битву за Білий Дім. Після тривалого затишшя вона знову готова до боротьби. Суперник той же – нинішній президент США Дональд Трамп.

Поважні американські медіа Politico та CNN з посиланням на власні джерела пишуть – Клінтон створює новий політичний проект під назвою «Вперед Разом!»,  що перегукується з гаслом її виборчої кампанії «Сильніші Разом!». Нова політична група займатиметься фінансуванням та підтримкою організацій, які протистоять політиці Трампа.

Ще раз увірватись у вищу лігу американської політики для Клінтон буде непросто. Хоча опоненти Трампа за будь-якої нагоди згадують йому втручання Кремля у президентські вибори та зв’язки членів його команди з Росією, для імпічменту президента США цього замало.

Утім, радники Клінтон заявляють – на наступних виборах балотуватись вона не планує, але мовчати теж не може. Гілларі сподівається допомогти демократам повернути більшість в обидві палати конгресу у наступному, 2018 році. Водночас, це може бути ширмою більш глобальних планів Гілларі Клінтон.

Більше дивіться у відео

Loading...
Загрузка...
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà