Дороги в Україні залишаються найгіршими у Європі

Переглядів 946       17.05.2017
Комментувати

Весна. На шляхи поволі повертається асфальт і дорожні служби. Але чому, попри величезні витрати на будівництво та ремонт, ситуація з дорогами в країні не стає кращою?

А подекуди траси навіть не латають, а ремонтують капітально. І от ти їдеш по такій свіженькій дорозі, насолоджуючись гладенькою поверхнею, і нога сама тисне на газ. І тут бац, наїжджаєш на люк, який сантиметрів на 10 стирчить над рівнем дороги. І починаєш незлим тихим словом згадувати криворуких дорожників. Ну невже не можна було нормально покласти люк, щоб він не стирчав? Насправді, шановні, дорогу робили правильно, люки вмонтовані саме так, як повинні.

Не дивуйтесь. Справа в тому, що на той асфальт, по якому ви їдете, мали покласти ще один шар асфальту. Він додає дорожній поверхні міцності, еластичності, краще розподіляє навантаження від машин і робить дорогу стійкішою до опадів та перепаду температур. Якщо ж ви бачите, що люки, які стирчать над дорогою, обклали навколо асфальтом, створивши такий-собі «грибочок», а особливо якщо ще й нанесли дорожню розмітку, будьте певні – останній шар дороги вкрали.

Не можу стверджувати, на якому етапі це сталось – під час безпосереднього виконання робіт чи ще на етапі виділення коштів. Скоріше за все, розкрадання відбувається по всьому ланцюгу.

Який я бачу вихід у цій ситуації? Будівельні компанії повинні нести кримінальну відповідальність за кінцевий результат. Готову роботу повинна приймати комісія.  Якщо дорога зроблена так, що вона розлазиться вже за рік, то це шкідництво і саботаж. А відтак, за таке потрібно саджати. Якщо ж таку дорогу приймає комісія, то її члени повинні сісти у сусідніх камерах. Тоді й самі дорожники не будуть розкрадати, і чиновникам не дозволять, бо ніхто не візьметься будувати шлях, якщо у нього не вистачає на це коштів. А за будь-який натяк на хабар чи відкат – здавати чиновника поліції.

Шеф-редактор «Ранку у Великому Місті» Костянтин Ігнатчук

Loading...
Загрузка...
 • александр

  Ну как же? А Петр Алексеевич то обещал?

 • Alex Oleksander

  Зате ПАНИ найкращі

 • Georg

  На Украине едва ли не половину граждан называют сепаратистами. Пожалуй,
  националисты правы. Сепаратисты есть. Сепаратизм существует. Миллионы
  людей не хотят жить в той стране, которую строят «свидоми украйинци».
  Миллионы не хотят иметь ничего общего с мразями и подонками, которые
  именуют себя украинскими патриотами. Произошла сепарация — отделение
  нормального от ненормального. С одной стороны оказались люди, с другой
  стороны украинские патриоты — подонки, негодяи, сволочи, нелюди. Ничего
  личного, просто пришло время называть вещи своими именами.

  • Антифашист

   Это мания величия при комплексе неполноценности. Сепарасты еще ничего не построили! Воровать – да, даже “свидомым” такое не снилось. В наемники-проституты у гэбья – тоже молодцы. А вот дороги построить – водка мешает и всякие “кураторы” из фсб

   • Бывший

    А кто мешает хотя бы в Киеве иметь нормальные дороги?

 • Drakk5

  Какой только бред не напишут, какая связь между криво установленным люком и слоями асфальта???? С каких пор это основополагающий критерий? А если люк в глубокой яме лежит, это значит, что там уложили несколько супер слоев асфальта???? Или все же это значит, что службы должны были нормально поднять люк до уровня асфальта?
  Когда новости начнут писать не дебилы?????
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà