Антон Равицький


225x200_color_Anton

Антон РавицькийРобота на телебаченні – це можливість створювати настрій. Ти щосекунди впливаєш на величезну кількість людей. І якщо вони дивляться ефір із посмішкою – десь у магічній канцелярії до карми ведучого «додається плюсик». Я це знаю, тому що родом з акторсько-режисерської династії у третьому поколінн ...
Робота на телебаченні – це можливість створювати настрій. Ти щосекунди впливаєш на величезну кількість людей. І якщо вони дивляться ефір із посмішкою – десь у магічній канцелярії до карми ведучого «додається плюсик».
Я це знаю, тому що родом з акторсько-режисерської династії у третьому поколінні. Останні кілька років працював ведучим новин на одеському ТБ. Але неможливість хоча б трішечки пожартувати просто зводила мене з розуму! Тож побачивши, що на ICTV розпочався кастинг ведучих ранкового шоу, зрозумів: ось – моє! Одразу відправив резюме. І дуже зрадів, коли мене запросили на кастинг.
Під час кастингу попросили розказати щось про себе. І в цей момент я сказав: «Доброго дня, мене звати Антон, мені 30 років і я з Одеси. Я можу говорити годинами, можу сміятися з будь-якого приводу. Я – той, хто вам потрібен. Просто подзвоніть мені – і ви будете знати, що не помилилися». Не знаю, здається повірили.
Готовий до того, що по буднях доведеться прокидатися «ні світ ні зоря». Я вже працював на ранкових ефірах, тільки по інший бік камери – як режисер. А от у вихідні намагатимуся спати якомога довше. А потім – набиратися радісних вражень, щоб ділитися ними в ефірі.
Словесний портрет
Дата народження: 1 грудня 1984.

Місце народження: м. Суми.

Сімейний стан: одружений.

Освіта: політолог. Закінчив Одеський національний університет ім. Мечникова. Хобі: обожнюю читати, готувати, дивитися кіно. Життєве кредо: «Посміхайтеся, панове!»

Я обожнюю: свою родину, кохану дружину – співробітника IT-сфери.

Про себе у трьох словах: легкий, щасливий, мрійник.

Найважливіші речі у житті: сім’я, робота, подорожі.

e-mail: anton.ranok.ictv@ukr.net

ЩЕ Згорнути


ФотогалереїБлоги
ßíäåêñ.Ìåòðèêà