Андрій Парубій придумав, як змусити депутатів-прогульників ходити на роботу

Переглядів 4,142       21.04.2017
Комментувати

Андрій Парубій придумав, як змусити депутатів-прогульників ходити на роботу в Раду. Він пропонує посилити громадський тиск.

Спікер Верховної Ради вчора заявив, що система штрафів малоефективна. Мовляв, штрафи і так існують – за прогул народному депутату не виплачується зарплата за цей день.

Але ця система покарання не працює – депутати як прогулювали, так і прогулюють засідання парламенту.

У зв’язку з цим Андрій Парубій пропонує надавати на депутатів публічне вплив – наприклад, як можна частіше публікувати в пресі імена злісних прогульників. За словами спікера, такі методи працюють набагато ефективніше.

Loading...
Загрузка...
  • Василий
  • Евгений

    Діяльність влади, то перманентна циркова вистава. Журнал “Фокус” оприлюднив сотню найбагатшіх “фокусників” країни. Вони дуже вправно колективно демонструють фокус. Фокус вже давній, а саме: показують як багато грошей можливо витягти з тумбочки. А ті, хто не потрапив до журналу “фокус”, вправно демонструють одну з вправ Гудіні. Це голоа ВР Парубій який серед білого дня демонструє, як сховатися від відповідальності і щоб ніхто не побачив твоєї бездіяльності. Очікуються і нові номери для суддів та працівників ГПУ.
Останній випуск
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà