УКР
УКР

В Києві відбудеться музична вистава, присвячена Емі Вайнхаус

0 - 0

10, 11 січня 2017 року у Центрі Леся Курбаса за адресою вул. Володимирьска, 23-В відбудеться музичний спектакль за біографією Amy Winehouse під назвою “Body and Soul”, яку виконає музичний гурт “The Velvet Sun” разом із українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

афиша_UPD

Під час вистави ви дізнаєтесь про інший, невідомий бік життя надзвичайно талановитої співачки, жінки, яка продовжувала творити до самого кінця, вкладаючи усю свою пристрасть і біль у пісні.

Театрально-музичний спектакль “Тіло і душа” розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Вайнхаус у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка зіткнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.

Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово сухий звіт репортера, прохолодного спостерігача, перетворюється на взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв’язок із реальним життям.

В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук.

06.01.2017 17:00
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля