УКР
УКР

Мультфільм «Повний розковбас» потрібно прирівняти до легких наркотиків

0 - 0

Якщо ви думали, що в чорного гумору на великому екрані є межа – ви помилялися.
расколбас

Для любителів чорного гумору вайлуватий єврей Сет Роген та його друзяки знімають по одній специфічній комедії на рік, виступаючи режисерами, сценаристами, продюсерами чи просто фонтануючи ідеями у приступі натхнення після чергового косяка. Досить згадати фільми «Сусіди», «Інтерв’ю» чи «Кінець світу».

Але, схоже, цього разу хлопці вжили забагато і вирішили перевершити всі свої попередні роботи, знявши мультфільм «Повний розковбас» (Sausage Party). Знаєте, так буває, що в приступах сміху, підсиленого фітотерапією, будь-яка тема може бути перетворена на жарт і роздута до неймовірного масштабу.

розковбас

Приблизно так само автори мультфільму «Повний розковбас» вчинили з проблематикою, покладеною в основу свого твору. Тут проблема соціуму, схибленому на споживанні, перетворюється на справжній трилер зі знищення провізії. Актуальна тема всіляких вегетаріанців та інших любителів експериментувати з власною кормовою базою доведена до абсурду ідеєю про те, що навіть жувальна гумка, що складається виключно зі штучних речовин, може мати свідомість і рівень IQ Стівена Хокінга. А тема сексуальної дискримінації виливається у справжнє фуд-порно (в прямому сенсі цього слова) та розкуту хіпі тусовку героїв анімації.

Мультфільм «Повний розковбас» не просто так отримав рейтинг R (діти до 17 лише у супроводі дорослих). Це не звичайна чорна комедія від Рогена та його друзяк. Ця стрічка доведе, що навіть недавні «Брати з Грімзбі» не показали максимум брудних жартів на екрані. «Повний розковбас» підходить до краю прірви, в яку падають картини, що претендували на звання чорних комедій, а увійшли у категорію треш, бруд і беззмістовність. Але мультфільму вдається не лише втриматися на цьому краю, але й буквально співати та витанцьовувати на ньому, стоячи навшпиньки.

розковбас

«Повний розковбас» настільки брудний, безсоромний, безбожний і нетерпимий, що міг вийти лише в мальованому вигляді. Його потрібно прирівняти до легких наркотиків, а після цього виписувати любителям чорного гумору, як ліки від депресії, і при ризику приєднання до модних тенденцій на кшталт сироїдіння.

P.S. В країнах з легалізованою марихуаною до квитка в зал потрібно видавати джоінт, і тоді точно буде «Повний розковбас».

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

20.10.2016 10:23
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля