УКР
УКР

Новий “Сезон полювання” розповідає, як побороти свої страхи

0 - 0

Побувавши у найрізноманітніших пригодах, цього разу герої мультфільму беруться за розвіювання купи страхів свого друга – здорованя-ведмедя Буга.

1 (4)

“Сезон полювання: Байки з лісу” (Open Season: Scared Silly) – четверта частина американської історії пригод лісових тварин, про яку вперше ми дізналися ще 2006-го року. Випадково для самого себе один із головних героїв мультика – олень Еліот – виявляє, що його крупний за розміром друг має цілий букет страхів. І в нього постійно з’являються нові: варто лишень натякнути Бугові на якусь небезпеку чи вигадати для нього якусь страшилку – усе це одразу стане новим приводом для дрижачих колін цього грізлі.

3 (2)

І от, лісові мешканці вирішують здійснити такий собі квест, що має допомогти ведмедеві стати сміливішим. Але яким би добре продуманим не був план, у ньому завше знайдуться прогалини. Плюс, ніколи не знаєш, які випробування вирішить підкинути тобі доля.

Так, героям мультфільму “Сезон полювання” доведеться самим добряче побоятися власних вигадок, а також знову зустрітися зі старим знайомим мисливцем, що постійно несе загрозу їхньому життю і, взагалі, не дуже приємний і вихований чоловік. Кумедні зайці, білки зі своїм ватажком, ставний песик у светрі, скунси, олені та інші звірята покажуть усім, що таке сила дружби і енергія винахідливості.

2 (2)

Відповідно, діти, які дивитимуться мультик, також мають отримати такий собі посил про те, що страхи – то зайве, що ми їх самі собі вигадуємо, і воно того узагалі не варте. І звісно ж, старші глядачі впізнають серед героїв анімації соціотипи людей, яких ми зустрічаємо щодня, отже, теж зможуть посміятися з комедійних ситуацій. Якщо не знудяться, бо такий ризик теж існує.

У цій частині мультиплікаційної історії, завдяки старанням друзів, сезон полювання таки закривається остаточно. Крім того, ви дізнаєтеся про “перевертневий какашкошукач” і побачите танці самого вовкулаки. “Сезон полювання: Байки з лісу” – це багато жартів, гарний настрій і танці, що дійсно об’єднують.

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранку у Великому Місті”

07.06.2016 10:30
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля