УКР
УКР

Українські музиканти зіграють незвичайний концерт

0 - 0

27 травня, в останню п’ятницю цієї весни в гурту Grisly Faye відбудеться довгоочікуваний та незвичайний концерт.

13051528_1052908468132859_6474088576335213026_n

Музиканти зіграють вдома. Такі концерти завжди найпростіші та, свого роду, найлегші – ти знаєш приміщення, апарат, аудиторію. Але вони так само і найскладніші – відповідальність перед аудиторією це відгук від тих кого ти любиш, поважаєш, чекаєш і сподіваєшся побачити. Тих кого ти вважаєш своїми, кого ти запрошуєш до себе.

Цього разу музиканти запросили приєднатися до цього виступу двох значущих для гурту людей.

ivarin – видатний молодий електронік, насправді досвідчений музикант з досить певним в своєму розмаїтті музичним досвідом. Ми почули його музику випадково, ніби ненароком, на кухні за чашкою міцного чаю. Хруст, завивання, мелодія, вир, тендітність, тріски і широченний плин атмосферності. Музика була така, що дати їй можливіть далі переховуватись на тій кухні було б злочином. Послухайте.

Каша Сальцова готує дружній ді-джей сет. Відверто – ми самі не знаємо, що це буде. Маємо підозру, так само не знає і вона. Але безоглядно довіряючи цій рідній для нас людині, ми можемо вас запевнити в тому, що це буде і глибоко, і цікаво, і не варто пропустити.

Ви можете це уявити: травневий вечір, теплі сутінки під смарагдовим гіллям, густий бас і легка хвиля. Спокійні бризки задоволення. Уявіть це разом з нами.

27 травня, восьма вечора, Closer.

25.05.2016 11:35
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля