УКР
УКР

Співачка Руслана стала на захист українських Карпат

0 - 0

25 квітня співачка та громадський діяч Руслана Лижичко взяла участь у прес-конфренції за “Збереження Карпатських пралісів” та демонстрації матеріалів масштабної вирубки пралісів.

Ruslana (1)

“Зараз я володію інформацією про Карпати і Чернечий ліс. Чернечий ліс і, звичайно, Карпатські ліси – це реліктові ліси, які не можна вирубати. Необхідно надати такий статус, щоб всі зафіксували і зрозуміли, що це екологічні багатства країни. «Легені» Києва (Чернечий ліс) і Карпатські заповідники просто необхідно рятувати. Це наша історія та саме ті «понти», які ми виставляємо на міжнародній арені. Коли хтось говорить, а хто ви такі? Ми говоримо, що ось наша історія, ось наша культура, а ось наші багатства. Це якраз те, за рахунок чого ми існуємо. На всі методи, які будуть необхідні – ми підемо. Принаймні, я говорю за себе”, – розповіла Руслана.

Також співачка зазначила, що Карпати – це «український Аватар», і що не можна ставити проблему вирубки лісів в ряд з тим, що людям зараз погано живеться в країні: “Ми маємо розуміти, що ці речі не можна порівнювати. Хтось говоритиме, що і так вистачає проблем: тут біженці, тут АТО, а тут підвищення тарифів і ще ви з лісами. Має бути заборона на такі формулювання. Інакше повирубують не лише ліси, а всіх нас. Якщо держава покриває і дозволяє таке ганебне ставлення до екологічних багатств, то значить ми будемо так само ставити категоричні питання про компетентність певних людей”.

Нагадаємо, що Руслана є активною захисницею українських лісів. В тому році, співачка разом з чоловіком та мешканцями села Лісники Київської області, виступили за припинення незаконного знищення багатовікового Чернечого лісу.

03.05.2016 11:31
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля