УКР
УКР

ONUKA кинула виклик собі та слухачам

0 - 0

Сьогодні відбулася прем’єра нового відео ONUKA на композицію VIDLIK. У кліпі використано понад 20 образів, спеціально для нього були створені кілька десятків арт-об’єктів та предметів бутафорії.  Це треба бачити! 

IMG_4926 4

Ната Жижченко, лідер ONUKA: “Багатьом нашим шанувальникам і музичним журналістам вибір треку Vidlik для зйомок кліпу може здатися дивним та неочевидним. Можна сказати, що ми і вирішили робити відео на цю композицію саме тому, що це найбільш дивний і незвичайний трек на міні-альбомі. Ми хочемо розширювати межі популярної музики і пропонувати нові рішення і в аудіо, і у візуальній частині, не дивлячись на стереотипи, що склалися про проект ONUKA. Для нас кліп Vidlik – це певний естетичний маніфест, виклик самим собі і слухачам”.

IMG_4722 3 (1)

Леся Патока: “Підготовка до зйомок тривала понад два тижні, дванадцять працівників Patoka Studio працювали вдень і вночі. Особливу увагу ми приділяли стилізації етно-елементів. Всі вони повинні були відповідати стилю ONUKA. Ми прагнули надати традиційним українським образам сучасного вигляду. Тому ми старанно працювали над зачісками, мейкапом, головними уборами, аксесуарами і арт-об’єктами. Наша особлива гордість – народний інструмент бугай. Може скластися враження, що він виглядає не дуже естетично. Спеціально для ONUKA ми придумали, як облагородити його зовнішній вигляд і надати йому риси сучасності. З предметів, на які глядач відразу зверне увагу – гігантська конструкція «Сузір’я», яка займає 10 кубічних метрів”. 

Нагадуємо, VIDLIK – заголовна композиція міні-альбому ONUKA, який побачив світ 8 лютого. В альбом увійшли чотири треки – два українською і два англійською мовою. Головним джерелом натхнення для матеріалу VIDLIK послужила Чорнобильська катастрофа та її вплив на життя України і навколишніх країн, які постраждали від аварії.

13.04.2016 12:30
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля