УКР
УКР

У ранковому ефірі стартують “Кілометри добра”

0 - 0

Телеканал ICTV спільно з Фондом Олени Пінчук “АНТИСНІД” починають новий телепроект “Кілометри добра”, який виходитиме в рамках шоу “Ранок у Великому Місті”.

20160321153359

Рубрика, спрямована на просування активного способу життя і культури подорожей, буде також об’єднувати відомих людей України для підтримки мобільних клінік, які щомісяця долають тисячі кілометрів українських доріг, щоб доставити якісну медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, котрі живуть в маленьких містах. Ведуча рубрики – Анна Ахава.

Старт благодійного проекту приурочений до шостого Київського напівмарафону, який пройде в столиці 17 квітня. До нього вже приєдналися зіркові учасники, серед яких олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, теле- і радіоведучі Анна Ахава і Василиса Фролова, дизайнер Жан Гріцфельдт, політик Борислав Береза, директор Фонду “АНТИСНІД” Ольга Руднєва. Вони закликали українців прийти на напівмарафон і підтримати роботу мобільних клінік для ВІЛ-позитивних дітей на сайті Української біржі благодійності.

Рубрика “Кілометри добра” на ICTV інформуватиме глядачів про просування цієї акції, в рамках якої відомі українські телеведучі, спортсмени, політики і лідери думки будуть ділитися своїм досвідом активного і здорового способу життя, підкорювати нові географічні та спортивні вершини, а також розповідати про свої подорожі. Перший випуск вийде в ефір 24 ​​березня. Ведуча рубрики Анна Ахава познайомить українців із зірковими учасниками марафону, покаже, як вони готуються до забігу, оцінить їх фізичний стан і моральний настрій. Зірки, в свою чергу, розкажуть, чому вони погодилися взяти участь у проекті і чому для сучасної України він так важливий.

20160321144206

Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей працюють в Україні вже понад 7 років. Завдяки їм діти з діагнозом ВІЛ/СНІД із маленьких міст та сіл отримали доступ до якісної медичної допомоги. Лікарі та соціальні працівники з великих міст регулярно доставляють медикаменти і антиретровірусну терапію у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. Цей проект відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів з регіональними лікарнями та спеціалістами, значно збільшує охоплення в обстеженні і спостереженні пацієнтів, консультуванні їх сімей. Також він дає можливість навчання лікарів та створення баз даних пацієнтів в областях, де працюють клініки. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на розширення участі лікарів і соціальних працівників у роботі мобільних клінік, на закупівлю витратних матеріалів, необхідних для їх роботи в регіонах.

Марафон зі збору пожертвувань для мобільних клінік пройде в рамках проекту Safe Connection Фонду Олени Пінчук “АНТИСНІД”. Дивіться “Кілометри добра” з вівторка по п’ятницю в програмі “Ранок у Великому Місті” наICTV.

22.03.2016 16:29
0 - 0Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
    ВІТАННЯ!
    Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
    поставте 3 чесних галочки:

    1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

    2.

    3. Мені

    Будь-ласка, заповніть всі поля