УКР
УКР

Хто сильніше: людина чи влада

0 - 0

Відповідь на це питання ви отримаєте 30 листопада, прийшовши до Київського академічного Молодого театру на спектакль “The Wolf Project” естонсько-норвезького танцювального дуету Roosna & Flak.

afisha_wolf_UA_

“The Wolf Project” досліджує тему незбалансованих відносин – провідного і підлеглого, тему відносин людини з владою і влади з окремою людиною.

Чи може індивідуальність протистояти абсолютної влади, не руйнуючи себе і влада в цьому протистоянні? Чого варте життя і прагнення окремих людей на шляху до великої, здавалося б, мети? Танець і взаємодія танцюристів демонструють, як розгортаються відносини в репресивному режимі – з одного боку безапеляційний контроль, з іншого – спроби не підкорятися і зламати систему.

“The Wolf Project” був створений в 2013-му році. Основою вистави стала історія родини Кюллі Роосна – 25 березня 1949 її бабуся була депортована до Сибіру разом з тисячами естонців, угорців, румунів і представників інших народів. Багато хто не пережили цю поїздку. Це не художній роман, а особистий досвід багатьох вимушених переселенців.

Ми радимо вам не пропускати цей незвичайний спектакль, вельми актуальний у наш час.

27.11.2015 13:25
0 - 0Загрузка...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору